Repartizarea pe camere a elevilor

Cazare fete – parter

CameraNumele si prenumele elevuluiUnitatea de învăţământJudeţClasa
8Sava C.C. Gabriela ElenaColegiul Tehnic "Toma Socolescu" Ploieşti, Judetul PrahovaPrahovaXI
8Panait Gh. Violeta ElenaLiceul Tehnologic Agromontan "Romeo Constantinescu", Vălenii De MuntePrahovaXI
8Comșa Gh. Simona AndreeaColegiul Tehnic "Toma Socolescu" Ploieşti, PrahovaPrahovaXI
8Rotunjeanu F. SaraiColegiul Tehnic "Toma Socolescu" Ploieşti, PrahovaPrahovaXII
9Dănilă Elena GeorgianaColegiul Tehnic „Gh.Asachi” Iaşi
IașiXI
9Dascălu Georgiana BiancaColegiul Tehnic „Gh.Asachi” Iaşi
IașiXI
9Purcel TinaColegiul Tehnic „Gh.Asachi” Iaşi
IașiXII
9Paizs C. Roxana AndreeaLiceul Tehnologic Silvic „ Dr. Nicolae Rucăreanu”Braşov, BrașovBrașovXI
10Mircea M. NicoletaLiceul Tehnologic "Grigore Moisil", BrăilaBrăilaXI
10Cut I. Cristina-IoanaLiceul Tehnologic ”Dacia”Caransebeș, Caraș-SeverinCaraș-SeverinXI
10Maier S.Eva-EmmaLiceul Tehnologic "Ion Vlasiu" Tîrgu Mureș, MureșMureșXII
10Rusz DenisaLiceul Tehnologic De Vest, Timișoara, TimișTimișXI
11Ana Maria AlexandraLiceul Tehnologic "Avram Iancu"SibiuXI
11Precupaş AndreeaLiceul Tehnologic "Avram Iancu"SibiuXII
11Grigor IoanaLiceul Tehnologic "Avram Iancu"SibiuXII
11Anghel AndraLiceul Tehnologic "Avram Iancu"SibiuXII

Cazare băieți – etajul I

CameraNumele si prenumele elevuluiUnitatea de învăţământJudeţClasa
115Barbu S.A. Adrian AndreiLiceul Tehnologic ”I. Moldovan” AradAradXI
115Guțu P.G. Radu ValentinLiceul Tehnologic Constantin Brâncuşi, Piteşti, ArgeşArgeșXI
115Grevuțiu CostinelLiceul Tehnologic “Regele Mihai I”, Curtea De Argeş, ArgeşArgeșXII
115Popa F. Emanuel NicodinColegiul Tehnic "Ioan Ciordaș" Beiuș, BihorBihorXII
116Pantilie AlexandruLiceul Tehnologic „Constantin Brâncuși”, BucureştiBucureștiXII
116Puskás ArnoldLiceul Tehnologic "Puskás Tivadar" Ditrău, HarghitaHarghitaXI
116Prem Bogdan LucianLiceul Tehnologic ”Retezat”, Uricani, HunedoaraHunedoaraXI
116Corlan Gh.Alexandru PetrișorLiceul Tehnologic ,,Decebal” Dr.Tr.Severin, MehedințiMehedințiXI
117Pal I. Cosmin PavălLiceul Tehnologic Nisiporesti, NeamţNeamțXI
117Barticel V. Alin MădălinLiceul Tehnologic Nisiporesti, NeamţNeamțXII
117Chivu C.M. Cosmin DumitruColegiul Forestier, Campina, PrahovaPrahovaXII
117Pop DariusLiceul Tehnologic "Avram Iancu"SibiuXI
119Cheresteș F. DanielLiceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmației, MaramureșMaramureșXI
119Crișan V. CătălinLiceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmației, MaramureșMaramureșXII
119Ursachi V. AdrianLiceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu De Sus, SuceavaSuceavaXII
119Filip DanielFacutatea de Industrializarea LemnuluiBraşov

143 total views, 1 views today

Leave a reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.