Rezultate

Tabel cu rezultatele finale elevilor și punctajele la proba scrisă și practică

CLASA A XI-A

Nr. crt.Numele și prenumele elevuluiȘcoala de proveniență (denumire, localitate)JudețPunctaj proba scrisăPunctaj proba practicăPunctaj finalPREMIU
1Dascălu Georgiana BiancaColegiul Tehnic „Gh.Asachi” Iaşi
Iași968992.5I
2Dănilă Elena GeorgianaColegiul Tehnic „Gh.Asachi” Iaşi
Iași90.59090.25II
3Panait Gh. Violeta ElenaLiceul Tehnologic Agromontan "Romeo Constantinescu" Orașul Vălenii de Munte, PrahovaPrahova86.59490.25III
4Sava C.C. Gabriela ElenaLiceul Tehnologic "Toma Socolescu" Municipiul Ploieşti, Judetul PrahovaPrahova908889Mențiune
5Paizs C. Roxana AndreeaLiceul Tehnologic Silvic „ Dr. Nicolae Rucăreanu”Braşov, BrașovBrașov87.58988.25Mențiune
6Ana Maria AlexandraLiceul Tehnologic "Avram Iancu" SibiuSibiu868083Mențiune
7Popa Ioan DariusLiceul Tehnologic "Avram Iancu" SibiuSibiu83.57579.25
8Comșa Gh. Simona AndreeaLiceul Tehnologic "Toma Socolescu" Municipiul Ploieşti, Judetul PrahovaPrahova896778
9Corlan Gh. Alexandru PetrișorLiceul Tehnologic ,,Decebal” Dr.Tr.Severin, Jud. MehedințiMehedinți866676
10Prem Bogdan LucianLiceul Tehnologic ”Retezat”, Uricani, HunedoaraHunedoara86.56475.25
11Guțu P.G. Radu ValentinLiceul Tehnologic Constantin Brâncuşi, Piteşti, ArgeşArgeș925774.5
12Cut I. Cristina-IoanaLiceul Tehnologic ”Dacia”Caransebeș, Caraș-SeverinCaraș-Severin707773.5
13Puskás ArnoldLiceul Tehnologic "Puskás Tivadar" Ditrău, HarghitaHarghita83.56272.75
14Mircea M. NicoletaLiceul Tehnologic "Grigore Moisil" BrăilaBrăila85.55871.75
15Cheresteș F. DanielLiceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmației, MaramureșMaramureș87.55169.25
16Rusz DenisaLiceul Tehnologic De Vest, Timișoara, TimișTimiș685762.5
17Barbu S.A. Adrian AndreiLiceul Tehnologic ”I. Moldovan” AradArad73.55162.25
18Pal I. Cosmin PavălLiceul Tehnologic NisiporestiNeamț59.55758.25

CLASA A XII-A

Nr. crt.Numele și prenumele elevuluiȘcoala de proveniență (denumire, localitate)JudețPunctaj probă scrisăPunctaj probă practicăPunctaj finalPREMIU
1Rotunjeanu F. SaraiLiceul Tehnologic "Toma Socolescu" Municipiul Ploieşti, Judetul PrahovaPrahova949795.5I
2Popa F. Emanuel NicodinColegiul Tehnic "Ioan Ciordaș" BeiușBihor91.58889.75II
3Ursachi V. AdrianLiceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu De Sus, SuceavaSuceava908587.5III
4Chivu C.M. Cosmin DumitruColegiul Forestier, Campina, PrahovaPrahova90.57381.75Mențiune
5Crișan V. CătălinLiceul Tehnologic Forestier Sighetu Marmației, MaramureșMaramureș768681Mențiune
6Grigor Ioana AriadnaLiceul Tehnologic "Avram Iancu" SibiuSibiu728980.5
7Barticel V. Alin MădălinLiceul Tehnologic NisiporestiNeamț73.57976.25
8Purcel TinaColegiul Tehnic „Gh.Asachi” Iaşi
Iași627769.5
9Pantilie Alexandru CostinLiceul Tehnologic „Constantin Brâncuși”București - sector 2656766
10Anghel Andra CorneliaLiceul Tehnologic "Avram Iancu" SibiuSibiu527664
11Precupaş Andreea LaviniaLiceul Tehnologic "Avram Iancu" SibiuSibiu596863.5
12Maier S. Eva-EmmaLiceul Tehnologic "Ion Vlasiu" Tîrgu Mureș, Jud. MureșMureș526056
13Grevuțiu Costinel AdelinLiceul Tehnologic “Regele Mihai I”, Curtea De ArgesArgeș4000
Notă: Elevii care au obținut la proba scrisă punctaj minim de 50 puncte, participă la proba practică din data de 25 aprilie 2019

270 total views, 2 views today